Jaunumi Par mums Atsauksmes Kontakti Grupu nodarbības Individuālās nodarbības Masāža Lekcijas Foto

Individuālās vingrošanas nodarbības:

  • Vingrošana bēbīšiem- Bērniņš ir klāt! Tomēr dakteris runā kaut ko par tonusu vai asimetriju? Varbūt neziniet kā pareizi bēbīti nēsāt un ģērbt? Atnāciet, izstāstīm, parādīsim, palīdzēsim! Kopā mums izdosies. 
  • Stājas korekcija bērniem - Jūsu atvasītei ir stājas problēmas, plakanā pēda? Tad šīs nodarbības Jūsu bērnam derēs!

 

  • Individuālās nodarbības bērniem ar neiroloģiskām problēmām- profesionāls fizioterapeits Jums palīdzēs!

 

  • Individuālās nodarbības bērniem ar elpošanas sistēmas slimībām- ja bērns ir pārslimojis elpošanas sistēmas slimību un vajdzīgs veicināt krēpu drenāžu, ātrāku atveseļošanos? Nāciet, palīdzēsim!

 

  • Individuālās nodarbības ar muguras problēmām- Ja sāp mugura, kājas, tirpst rokas, ja galva reizēm reibst, sāp vai džinkst ausīs, gribās vingrot, bet ne grupā, lūdzu, daram to individuāli!

 

  • Individuālās nodarbības pēc slimībām- Gadījās trauma vai slimība? Slimnīca aiz muguras, bet nejūtaties pietiekami labi, lai atsāktu ikdienas gaitas, tad šīs nodarbības ir Jums!

 

  • Individuālās nodarbības grūtniecēm- Gaidi bērniņu, vajag un gribās vingrot? Vari to darīt ne tikai grupā, bet arī individuāli, tad kontakts ar fizioterapeitu būs ciešāks. Izbaudi šo skaisto gaidīšanas laiku! Smile
  • Slinga terapija- Slinga terapija jeb Neurac terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto, izmantojot speciālu Redcord aprīkojumu. Ar šo terapiju var veikt diagnostiku un ārstēšanu, kuras pamatā ir individuāla pieeja katram pacientam, lai panāktu pastāvīgu muskuloskeletāro traucējumu uzlabošanos. Ar slinga terapiju ir iespējams veikt relaksāciju, locītavu mobilitātes uzlabošanu, trakciju, stabilizējošus vingrojumus, vingrojumus ar pretestību utt. Terapijas būtība ir veikt vingrojumus bez gravitācijas ietekmes. Slinga terapiju pielieto pacientiem ar locītavu slimībām, centrālās un perifērās nervu sistēmas gadījumos, pēc traumām, operācijām un citos gadījumos.

 

  • Teipošana-  to izmantojam, lai mazinātu sapringumu, sāpes, tūsku. Apvienojumā ar vingrošanu ,stājas problēmas var labi risināt.

 

 


  • Fizioterapeita vizīte mājās- Nepieciešama fizioterapeita palīdzība, bet nevariet atkļūt līdz mums, tad mēs ieradīsimies pie JUMS! Esam profesionāļi! Strādājam gan ar jaunajiem  vecākiem- iedodam bērna lietošanas instrukciju, proti, parādīsim kā bērniņu apģērbt, nomazgāt, iedosim krūts barošanas un citus padomus. Strādājam ar insulta pacientiem, kardioloģiskajiem, posttraumatiskajiem un visiem citiem, kam vajadzīga palīdzība!

 

Bērniem pirmreizēja vizīte (līdz 18 gadu vecumam)

       20.00 eiro -   45min

Bērniem atkārtota vizīte (līdz 18 gadu vecumam)

       15.00 eiro -  45min

Pieaugušajiem pirmreizēja vizīte

        25.00 eiro - 45min

Pieaugušajiem atkārtota vizīte

        18.00 eiro - 45min -viens vingrotājs 

         25.00 eiro-60 min- viens vingrotājs

        25.00 eiro-45min -divi vingotāji

         30.00 eiro- 45min-trīs vingrotāji

        30.00 eiro- 60min- divi vingrotāji

 

Fizioterapeita vizīte mājās            35.00 eiro - 1h + ceļa izdevumi ( ja ārpus Rīgas)